PDA

Zobrazit v plné verzi : U*C, Sk*link, C*link za zlomkovou cenu

LeonekX
23.12.2011, 18:16
Pro spoustu lidí asi žádná novinka, ale odzkoušel jsem tenhle sharing se značnou nedůvěrou a celkem slušně to funguje navíc vše v plné palbě..

http://www.cardsharingserver.com (http://cardsharingserver.com/in.php?id=86881)

Co je potřeba:
- sat receiver, nebo satelitní pc karta s patřičným SW připojený na internet
- newcamd nebo cccam protokol
- možnost platby přes paypal
- základní znalost english nebo russian

LeonekX
24.12.2011, 12:08
1) Po vstupu na webovou stránku www.cardsharingserver.com (http://cardsharingserver.com/in.php?id=86881) použijeme odkaz "Registration"

41182

2) Objeví se stručná registrace: vyplní se pouze e-mail, přihlašovací jméno, heslo, potvrdíme registraci

3) Jako první nutné dobít si kredit, ze kterou se následně odečte částka za vybranou službu použijeme odkaz "Deposit"

41183

4) Objeví se několik možností platby, vybereme PayPal (objeví se velmi podrobný návod jak při platbě postupovat, nesmíme zapomenout na doplnění loginu, aby byla platba přípsána ke správnému účtu)

5) Po provedení platby se připíše jako "Balance" téměř okamžitě, stačí jen občerstvit stránku

6) Odkaz "Puchase subscription" nám zobrazí seznam seznam nabízených služeb vybereme U*C, Sk*link dle chuti

41184

7) Výběr dokončíme tlačítkem "Purchase" (dole pod seznamem providerů)

8) Konrolu zakopené služby provedeme použitím odkazu "My subscription" - objeví se seznam zakoupených služeb a zroveň konfigurace vašeho Newcamd klienta (Actual settings for some defined receivers)

9) Pro zobrazení parametrů je nutno použít odkaz "Show/hide"

41185

10) Služba je aktivní vždy až po 6. hodině následujícího dne Moskevského času nedoporučuji zkoušet dříve je to bráno jako porušení pravidel a můžete dostat bana

Legálnost služby je samozřejmě hodně chatrná a je na každém jak se k tomu postaví, ale pro studijní učely určitě použitelná ;-)

Nowi
24.12.2011, 20:23
Zde mas jeste za lepsi peniz http://cardshara.tv/?ref=12501 a bez AROGANTNICH adminu ( cardsharingserver.xxx )

Stastne a vesele.......

LeonekX
25.12.2011, 10:53
ok dikas za tip mrknu na to....je to stabilní ?

Nowi
25.12.2011, 11:42
stabilne je mozna jeste lepsi nez ten Tvuj a jako bonus v paketu U*C je digi sport ( sice rumunsky) ale anglicka liga frci :). Aktivace je co 10min.

mjozef
25.12.2011, 18:25
Ako tam platis. Da sa aj cez Paypal?

Nowi
26.12.2011, 13:22
maji ted problem s paypal sluzbou, ale uz na tom pracuji. Tyden nazpet bylo s paypal vse v poho, tak doufam, ze se jim to brzy podari znovu zprovoznit.

Nowi
10.01.2012, 19:06
Ako tam platis. Da sa aj cez Paypal?

Pouzij sluzbu Plimus. Jde to bez problemu ;)

oliverr
14.01.2012, 10:11
Je to podla vas bezpecne ? Normalne to mam zaplatit cez moje paypal konto a prihlasit sa tam z mojej domacej ipcky ?

LeonekX
14.01.2012, 11:07
Podle me je to stejne rizikove jako kterekoliv jine placeni na internetu pres paypal, ta IPina samozrejme videt je s tim nic nikdo nenadela...legalni to samozrejme neni, ale ty jako klient nejsi ten kdo to poskytuje... ;-), vetsinou se jde po tom kdo nelegalni sluzbu poskytuje...ne po tom kdo si neco stahnul nebo vyuzil..

jany
14.01.2012, 21:27
myslim si, ze aj ten co je ako klient sa vystavuje urcitemu riziku (nelegalne je nielen poskytovat, ale aj uzivat to (samozrejme za uplatu))

LeonekX
15.01.2012, 11:38
..jj je to na osobni odvaze kazdeho soudruha ;-)

LeonekX
11.10.2012, 21:56
..tak nám bohužel na cardsharing serveru stopli platby přes paypal (málokdo včetně mě bude chtít platit kartou přímo do Ruska) lepší a levnější volba teď asi opravdu bude http://cardshara.tv/en/ (http://cardshara.tv/?ref=16865) např UPC paket je tam levnejší a stabilita ok..už jsem tam také přešel a mohu doporučit :)

Antonín
12.10.2012, 09:19
..tak nám bohužel na cardsharing serveru stopli platby přes paypal (málokdo včetně mě bude chtít platit kartou přímo do Ruska) lepší a levnější volba teď asi opravdu bude http://cardshara.tv/en/ (http://cardshara.tv/?ref=16865) např UPC paket je tam levnejší a stabilita ok..už jsem tam také přešel a mohu doporučit :)

Je legrace, že doporučuješ něco, čeho se bojíš tak, že nezaplatíš ani kartou...jestli myslíš, že přes paypal jsi nějak anonymnější, tak good luck.
Kdyby tě chtěli Rusové šmiknout, mají dost jednoduchou možnost - mohou ti navrhnout obchod, buď zaplatíš, nebo se doklady o tvé činnosti objeví na místně příslušné policejní stanici. Nemusí zneužívat tvoji kartu...což ani není tak jednoduché. Pokud máš nějaké peníze, aby se stálo za to tebou zabývat, nejspíše s mým postupem budeš mít tolik problémů, že bys mohl být výborná kavka.
Můžeš klidně zaplatit kartou, jestli je to levárna, tak tě stejně nic neochrání (kromě chudoby).

sisiak
12.10.2012, 10:00
Ono je samo zvlastne aj to ,ze akosi vsetci na strane Ruska maju akysi problem s paypalom.
Ja samotny paypal pouzivam asi 8 rokov a doteraz som s nim problem nemal...ci uz pre posielanie penazi alebo aj pre prijem.
Skor ide o to,ze dane konta su u nich vybudovane len docasne...cize je v nich obsiahnuta maximalna ciastka,ktoru ked dosiahnu tak im ju automaticky stopnu a musia si paypal account upgradovat...a to uz je zrejme problem nakolko v danom upgrade je potrebne dokladovat foto majitela a dalsie registracne udaje ,nakolko sa jedna o urcity prijem a ten by sa mal v danom pripade ak presiahne nejaku ciastku samozrejme v prislusnom state zdanit ako prijem.Ono je vsak dost aj na paypal strane ci to urobi alebo nie...teda myslim tym to poskytnutie informacii "tretej" strane.
Ako ti uz Antonin napisal,pokial mas obavu pred danou platbou cez kartu tak to sprav mozno sice komplikovanejsie ale za to budes viac chraneny:
Vytvor si ucet a k nemu kartu ,kde budes mat len nejakych 20-30Eur a tam si potom zo svojho normalneho uctu preposielaj peniaze tak ,aby si mal vzdy potrebnu ciastku na zaslanie do Ruska.
Kludne im prskni aj to cislo karty,pretoze ak ti ju aj nejake "hacknu" tak ti z nej mozno tak vyprskaju tych 20-30Eur mesacne a to sa az tak svet nezborti.
Pokial vsak lipnes na tom upku nechapem docela len fakt ,preco za to platit takouto formou.
Kup si kartu upka,plat si ju solo ,dohodnite sa v dedine traja ,styria a delte sa...oslov jedneho suseda a druheho....a je to v podstate to iste ako ked ju platis tym rusom...akurat ti mrznut urcite nebude pretoze ju budes mat fyzicky sam doma.

PS: Hodne pochybujem o tom,ze ju i Rusi maju ofiko .... respektive ci ju aj fyzicky maju na server alebo ju len cez oscam tuneluju dalej ;)

Antonín
12.10.2012, 11:29
1. jakékoliv nelegální použití karty nakonec dostaneš zpátky, nebezpečí je jenom v tom, že na jistou dobu nebudeš mít ty peníze k dispozici, ta doba může být dva týdny stejně dobře jako dva roky (ale většinou jsou to ty týdny).
2. účet s malou částkou moc na věci nemění, to, že na účtu nejsou peníze, užití karty moc nebrání. Nasunou ti účet do debetu a budeš platit ještě trestný úrok. Musel bys mít velmi přesnou smlouvu s bankou, která to vylučuje. (A dost pochybuji, že takovou lze mít). Pokud nejsi bezďák, tak to z tebe banka snadno vytluče.
3. problém účtu s paypalem je spíše jinde, než v upgradech, které jsou nutné už při dost malých ročních inkasech (3000 USD myslím), on to nejspíše někdo hlásí jako nelegální aktivitu a toho se paypal bojí jak kříže - že se přes něj budou platit nelegální věci, drogy, krádeže, terorismus. Nabízí se to, že...

plachta
12.10.2012, 11:51
Ježiši Marijá,co to tady rozebíráte?!
Nejsme v žádné válce!!!
PayPal je služba pro lidi jako jsem já.
Pokud bude někdo financovat terorismus,drogy tak určitě touto cestou nepůjde.
Připadá mi to tu jako na strašidelným ostrově,kde za každým stromem číhá nebezpečí.

Paranoidní svět a media k tomu dopomáhají.

Toto je pro stát velice výhodné tj.mít "lid" který se stále něčeho bojí,jelikož pak si ten "Lid" neuvědomuje v jakém hovně to vlastně stojí.
Snáze se manipuluje a vnucuje ta správná pravda...viz "zloděj Klaus" natočen při činu krádeže,který kdyby udělal v jakémkoliv obchodě tak by na něj zavolali Policii.
Bože ochraňuj tento stále se něčeho bojící "Lid"

Antonín
12.10.2012, 12:02
Asi jsi nikdy neinkasoval peníze z paypalu.
To bys aspoň věděl, oč v principu jde, a mělo by smysl se o tom bavit.
Nejspíše taky netušíš, že banky hlásí službám každý přeshraniční převod větší částky peněz (u nás je cinkací limit 15000 euro), že stejné hlášení jde o větších výběrech v hotovosti (to se divil i kradosoudruh Rath), asi netušíš, jaká bezpečnostní opatření jsou za pultem uvnitř každé banky. Důvod pro nutnost hlášení větších hotovostí předem nejsou ani tak chybějící peníze v bance, ale bezpečnostní příprava, nahlas deset miliónů v hotovosti a vsaď boty, že až si pro ně zítra půjdeš, budeš mít nenápadný doprovod, kampak je neseš. Totéž platí jak pro převody kartou, tak wire transfer.
Paypal je pro někoho hračka, ale pro jiného docela elegantní metoda, jak anonymně rozvážet nelegální peníze po světě. Myslím, že uvnitř paypal sedí nějakým způsobem FBI a možná i CIA.

Když jsme u toho lidu, tak problém je blbost toho lidu. Stále snižující průměrné IQ. Jelimanů s volebním právem je plný svět. Nic neví, ale melou, do všeho se motají (sem patří slovo s rýmem), a hlavně bohužel volí.

plachta
12.10.2012, 15:14
Antoníne :D
To co tady píše ví každý kdo je trochu ekonomicky vzdělaný.
Běžne nakupuji v Honk Kongu či Číně,Anglii prostě snad mimo Austrálie v celém světě.
Ale tyto částky jsou směšné,proto také vznikl PayPal a né kvůli tvé paranoidní představě,že tu bude někdo prát špinavé peníze.Myslíš si,že Dalík posílal milióny přes PayPal :D:D:D
Za provize schováš vše a nemusíš nic posílat.
Antoníne prober se,ty bezpečnostní opatření..časové zámky,barvící patrony atd.zná každý kdo trochu sleduje kriminálky.
Z tvého úsudku je patrné,že si myslíš,že jsme asi před chvilkou všichní slezli ze stromů.Kdežto tobě někdo nadělil mozek s plným HDD :D:D:D

Antonín
13.10.2012, 09:11
Antoníne :D
To co tady píše ví každý kdo je trochu ekonomicky vzdělaný.
Běžne nakupuji v Honk Kongu či Číně,Anglii prostě snad mimo Austrálie v celém světě.
Ale tyto částky jsou směšné,proto také vznikl PayPal a né kvůli tvé paranoidní představě,že tu bude někdo prát špinavé peníze.Myslíš si,že Dalík posílal milióny přes PayPal :D:D:D
Za provize schováš vše a nemusíš nic posílat.
Antoníne prober se,ty bezpečnostní opatření..časové zámky,barvící patrony atd.zná každý kdo trochu sleduje kriminálky.
Z tvého úsudku je patrné,že si myslíš,že jsme asi před chvilkou všichní slezli ze stromů.Kdežto tobě někdo nadělil mozek s plným HDD :D:D:D

Zjevně vůbec netušíš, oč jde. Ale vůbec.
Zkus někdy paypalem inkasovat 100000 Kč a uvidíš, jak to funguje. Do té doby radši mlč, neboť skutečně netušíš oč jde.

plachta
13.10.2012, 11:35
Ty si fakt myslíš,že v tomto státě žijou jenom chudáci,kteří nikdy nevybírali či příjmali větší částky???
Pokud ano,tak by si měl navštívit podniky kde se takové částky utrácí!!!
Asi by si se rozplakal jak je možné že si někdo může dovolit utratit těch tvých 100.000kč a nechat ještě tringelt.
Ty ale asi chodíš mezi chásku,která ti zobe z ruky a kýve na tvé chytré kydy,prdy nebo tvoje pravdy.

Toto fórum není stádo,kterému můžeš tu svou pravdu cpát aniž by ti někdo oponoval.

kokopaj
13.10.2012, 11:37
Asi jsi nikdy neinkasoval peníze z paypalu.
To bys aspoň věděl, oč v principu jde, a mělo by smysl se o tom bavit.
Nejspíše taky netušíš, že banky hlásí službám každý přeshraniční převod větší částky peněz (u nás je cinkací limit 15000 euro), že stejné hlášení jde o větších výběrech v hotovosti (to se divil i kradosoudruh Rath), asi netušíš, jaká bezpečnostní opatření jsou za pultem uvnitř každé banky. Důvod pro nutnost hlášení větších hotovostí předem nejsou ani tak chybějící peníze v bance, ale bezpečnostní příprava, nahlas deset miliónů v hotovosti a vsaď boty, že až si pro ně zítra půjdeš, budeš mít nenápadný doprovod, kampak je neseš. Totéž platí jak pro převody kartou, tak wire transfer.
Paypal je pro někoho hračka, ale pro jiného docela elegantní metoda, jak anonymně rozvážet nelegální peníze po světě. Myslím, že uvnitř paypal sedí nějakým způsobem FBI a možná i CIA.

Když jsme u toho lidu, tak problém je blbost toho lidu. Stále snižující průměrné IQ. Jelimanů s volebním právem je plný svět. Nic neví, ale melou, do všeho se motají (sem patří slovo s rýmem), a hlavně bohužel volí.
Ty vole Toniku,tvoje IQ je zda sa nemeratelne.Tie znalosti a vedomosti co mas,neuveritelne.Fakt,klobuk dole.Len skoda,ze na skurvysinoch s vysokym IQ musi robit cely svet(lebo oni robit nevedia,len maju vysoke IQ).
Este stastie ze to tvoje IQ nie je aj meritkom pre kvalitu zivota.

helou
13.10.2012, 11:37
Ty si fakt myslíš,že v tomto státě žijou jenom chudáci,kteří nikdy nevybírali či příjmali větší částky???
Pokud ano,tak by si měl navštívit podniky kde se takové částky utrácí!!!
Asi by si se rozplakal jak je možné že si někdo může dovolit utratit těch tvých 100.000kč a nechat ještě tringelt.
Ty ale asi chodíš mezi chásku,která ti zobe z ruky a kýve na tvé chytré kydy,prdy nebo tvoje pravdy.

Toto fórum není stádo,kterému můžeš tu svou pravdu cpát aniž by ti někdo oponoval.

Pochybujem ze na slovensku existuje firma, ktora inkasuje cez paypal taku sumu :D.

Antonín
13.10.2012, 12:11
Pochybujem ze na slovensku existuje firma, ktora inkasuje cez paypal taku sumu :D.

Inkasovat takovou sumu samozřejmě paypalem lze a naprosto nepochybuji, že na Slovensku jsou také firmy, které takové částky přijímají.
Jenom je to podrobeno poměrně velmi přísné kontrole. Systém kontroly musí být v paypalu stejně přísný, jako je v bankách, toho jsou si všichni dobře vědomi, že by anonymní posouvání peněz nesloužilo jenom k drobným platbám všude po světě, ale že by ho záhy využili ti, kteří potřebují přesouvat svoje peníze anonymně.
Zjevně plachta netuší, jak v realitě funguje třeba obyčejný bankovní dozor.
A právě tyto omezující kontrolní podmínky mohou být zdrojem potíží, které mají stahovací servery s platbami na paypal. Protože jejich činnost je prostě nelegální, ve stejném kastlíku jako třeba drogy. Je velmi pravděpodobné, že při dosažení určitého limitu vybraných peněz, začnou zvonit někde zvonečky a dojde ke zrušení nebo k problémům s převody peněz z paypalu do hotovosti u takového účtu. Způsob toho hlídání je samozřejmě velmi utajován, podobně jako třeba přesné algoritmy google.
To je všechno, co jsem k tomu chtěl napsat, a jestli to někdo není schopen pochopit ani polopaticky napsané, tak to není moje chyba.

plachta
13.10.2012, 13:03
Trochu jsme odbočili od tématu...ty tady mluvíš o kriminální činnosti a já mluvím o platbě malých částek na internetu.Každý kdo se zajímá o tento obor ekonomiky,toto zná a nikoho to nepřekvapí,když se dozví o tzv.cifršpiónech na MF.Kteří hlídají jednoduchý algoritmus dal..má a má dáti!Já ale nejsem paranoik i když některé informace mně znepokojují jak "velký bratr" se snaží být blíž a blíž.
Brrr

helou
13.10.2012, 13:47
Inkasovat takovou sumu samozřejmě paypalem lze a naprosto nepochybuji, že na Slovensku jsou také firmy, které takové částky přijímají.
Jenom je to podrobeno poměrně velmi přísné kontrole. Systém kontroly musí být v paypalu stejně přísný, jako je v bankách, toho jsou si všichni dobře vědomi, že by anonymní posouvání peněz nesloužilo jenom k drobným platbám všude po světě, ale že by ho záhy využili ti, kteří potřebují přesouvat svoje peníze anonymně.
Zjevně plachta netuší, jak v realitě funguje třeba obyčejný bankovní dozor.
A právě tyto omezující kontrolní podmínky mohou být zdrojem potíží, které mají stahovací servery s platbami na paypal. Protože jejich činnost je prostě nelegální, ve stejném kastlíku jako třeba drogy. Je velmi pravděpodobné, že při dosažení určitého limitu vybraných peněz, začnou zvonit někde zvonečky a dojde ke zrušení nebo k problémům s převody peněz z paypalu do hotovosti u takového účtu. Způsob toho hlídání je samozřejmě velmi utajován, podobně jako třeba přesné algoritmy google.
To je všechno, co jsem k tomu chtěl napsat, a jestli to někdo není schopen pochopit ani polopaticky napsané, tak to není moje chyba.

Neviem si dost dobre predstavit anonymnu platbu cez paypal, kedze tie prachy si musis tak ci onak presunut na svoj ucet a ist osobne niekde vybrat, akurat zoplatis hromadu dalsich poplatkov namiesto jedneho, kebyze ti to niekto posle priamo na ucet. Je to vsak vec nazoru co je lepsie, okrem toho vsetkeho neviem ci vies ale paypal drzi prachy na tom paypal ucte minimalne 40 dni pre pripad reklamacie od kupujuceho, to ako :podnikatelovi: urcite nevyhovuje.

plachta
13.10.2012, 13:55
Přesně o tom to je.Proto card servery nepodporují platbu přes PayPal,jelikož jde vidět cesta poslané částky.A tak se používá k platbě virtuální účet kde se mění peníze na nějaký kód,který se dá zpět přeměnit v peníze ....samo,že musíme odečíst provizi.Ale toto je nejjednodušší způsob zaslání peněz.I Česká pošta podporuje Western Union :D a tu poštu vlastní MV :D a obsluha přepážky vypisuje takové informace jako jestli je osoba podezřelá atd. No prostě čím více víš o takových věcech tak se začneš bát viď Antoníne :D

horvi001
13.10.2012, 23:44
Vazne by som chcel vediet akoby paypal ktory ma z toho biznis udaval svojho klienta niekde v rusku a ludia co robia zdielanie si este k tomu napisu biznis na vlastne meno,adresu,daju aj telefonny kontakt a svoju vizitku posielaju do sky,skylinku,.. hehe.
musim povedat ze strasne ma pobavilo toto vlakno a veta "Myslím, že uvnitř paypal sedí nějakým způsobem FBI a možná i CIA." nech vam navzdy ostane v pamati a sa divim ze este nikto nezasiahol a nezmazal vase prispevky kedze ste si dovolili utocit na chranenu zver.

Antonín
14.10.2012, 11:47
Svoje klienty udává každá banka.
Je to součást bankovní licence a předmět velmi přísné kontroly.
Paypal musí mít bankovní licenci taky.
Založit inkasní účet na paypal pod falešnou identitou je úplně stejný problém jako založit falešný účet v bance. Jde to, ale když to začne zvonit, dlouho ten účet funkční nevydrží. Není to systém, který je určen na hlídání drobností jako je sdílení. Ty se ale nejspíše svezou.

P.S: Mne zase rozesmívá vaše naivita a "hluboký" přehled o světě a jeho problémech. Povětšinou jste nikdo nikdy nezaložili a neprovozovali inkasní účet v paypalu pro větší částky nebo větší počet plateb, ale názorů máte více jak opice blech.

LeonekX
02.11.2012, 21:01
nechte toho, vsak to je uplne jedno, kazdy at si nabizi a bankuje s kym chce :-))

..s kym kdo bankuje bych taky neresil o tom tohle vlakno neni, jen jsem upozornil ze na puvodnim serveru uz paypal nejede a na http://cardshara.tv/en/ (http://cardshara.tv/?ref=16865) to jede bez problemu a navic jsou levnejsi tot vse..:cool:

plachta
02.11.2012, 23:19
Taky jsem odzkoušel více serverů,kteří poskytují tuto službu.Vesměs jsem byl vždy spokojen.A platbu jde provádět mnoha způsoby ,ale je tu riziko nefunkčnosti N,C atd.linků chtěné platformy.Vesměs tyto servery nepodvádějí akorát ta česká mutace nemusí být k dispozici.

vladenkonr
03.11.2012, 03:10
Taky jsem odzkoušel více serverů,kteří poskytují tuto službu.Vesměs jsem byl vždy spokojen.A platbu jde provádět mnoha způsoby ,ale je tu riziko nefunkčnosti N,C atd.linků chtěné platformy.Vesměs tyto servery nepodvádějí akorát ta česká mutace nemusí být k dispozici.

Aneb slovenska mutace nemusi bit taktez funkcni..(but your idea is not wrong maybe )

myschell
08.12.2012, 12:14
Ahojte, nevíte jak zprovoznit server Cwdw.info, koupil jsem balík v nastavení sem dostal lainu na conect ale u mě je pořad tma, něco se tam píse o aktivaci moji ip adresy, za kazdou zkušenost stimhle serverem předem díky

mack
11.12.2012, 19:33
dnes jsem zkusil zkusebni pripojeni z http://www.cardsharingserver.com
ale spis to nejede, nez jede
jake mate zkusenosti ?
dik

stanleycop
11.12.2012, 21:47
jake mate zkusenosti ?
dik
Channel name: Sky Uno
End of test: today at 23:59 CET (GMT+1)
Protocol: newcamd
Host: server2.cc
IP: 94.75.197.211
Port: 57871
Login: 4309468
Password: 8256010
DES Key: 0102030405060708091011121314
Frequency: 12054H 29900 5/6 DVB-S
Service ID: 2DC6 (11718)
Settings for mgcamd emulator:
(file /var/keys/newcamd.list) CWS = server2.cc 57871 4309468 8256010 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
Settings for cccam emulator:
(file /etc/CCcam.cfg) N: server2.cc 57871 4309468 8256010 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14
pokud chceš free test tak ti rusaci daj na jeden program

plachta
11.12.2012, 21:56
stanley nerozumím řeči tvého kmene :D,to je jako podívejte se na tento server ...jede mi celá Evropa :D

mack
11.12.2012, 21:56
no a ?
zkousel jsem skylink

stanleycop
12.12.2012, 00:43
pro plachta
me jede jen terestrial. jen jsem chtel ukazat jak lehce je přistupnej server rusaku

LeonekX
01.01.2013, 22:22
jake mate zkusenosti ?
dik

...používám denně a jede bez problémů a stabilně (je potřeba mít slušný připojení bez výpadků)

stalone
13.02.2013, 21:16
UPC + DigiTV + SkyLink + SkyLink HD ........ VIP cena 3 USD http://tvboom.net/user/register?ref=4084

ctveraty
14.02.2013, 15:33
Buďte pozdraveni. Nejde mi o ušetření pár korun za reshare, ale potřebuji 3 dreamboxy na jedné IP. Mám problémy s přihlášením 3x share na jednu IP. Jaké je možné řešení? Dík

ctveraty
14.02.2013, 15:46
O třech samostatných share (třeba http://www.cardsharingserver.com). Ale to mi právě na jedné IP nejde.

elektrikar05
25.02.2013, 20:04
Ahoj
Pánové vím, že se nacházím v sekci PAY...,,, ale je možné najít sekci na VÝMĚNU?
Nebo se zde na tomto foru tato sekce není?
... a nebo nevítě o nějakém serveru na výměnu??
Díky

michalnet
15.03.2013, 19:14
zdravim jak to funguje, na mascom mc2000hdci to asi nepujde ze diky

michalnet
15.03.2013, 20:03
no o to nejde mam ho uz dlouho to jsem chtel vedet diky

michalnet
15.03.2013, 20:43
veru nie... poznas to .. z hovna bič neupletieš.. ani nie o 20 € a mohol si mat stroj s LAN kablom a sharringom

a jaky model jsi mel namysli diky

drsnak
18.03.2013, 21:58
cardsharingserver nejak nejede - jaka je nahrada, aby to bylo stabilni? Diky.

LeonekX
20.03.2013, 22:43
Přátelé obávám se, že toto téma už je jaksi bezpředmětné. Mám pocit, že www.cardsharingserver.com jde do kytek navíc podle některých zdrojů už Skylink vyřadil ze své nabídky, tak jsem požádal admina o výmaz tohoto threadu...uvidíme jestli mi vyhoví nebo ne, ale osobně si myslím, že to již postrádá smysl....

vladan
21.03.2013, 14:33
a jaky model jsi mel namysli diky

Třeba tento :
http://www.kramky.cz/digitalni-televize/hd-box-fs-9105-plus-full-hdpvr-linux

stalone
25.03.2013, 02:04
http://monster-shara.net/user/register?ref=798

camd357 5000 все иденты
camd378 5001 все иденты
cccam 5002 все иденты
НТВ+ 36e 4000 0500:040600,050B00
JSC 13e 4000 0500:042400
RTVi 13e TEST MODE 4000 0500:042300
HRT 13e 4000 0500:030A00
ТРК, Футбол 4.8e 4000 0500:023100
Триколор 36e/56e 4001 4AE1:000000
ХТРА 4w 4002 0B0F:000000
Радуга 75e 4003 0652:000000
SkyUK 28.2e 4004 0963:000000
Cyfra 13e 4005 0100:000068
CanalSat France HD 4005 0100:003311
Viasat 4.8e 4006 093E:000000
Клубничка 13e/9e 4007 0500:043800,032500,042700,041700
SSR/SRG 13e 4007 0500:023800,040810
Polsat 13e 4008 1803:000000
Sky Itally 13e 4009 09CD:000000
CanalSat France 19.2e 4010 0500:032830
TivùSat 13e 4011 183D:000000
Континент 85.2e 4012 0602:0,3,1A,1E,1B,5B,5D,5F,11,FFFFFF,16,20,23,32,A C,42,60
Digital+ 19.2e 4013 1810:000000
HelloHD 9e 4014 0BAA:000000
SkyLink 23e 4015 0D03:000004
SkyLink HD 23e 4024 0D96:00,04,08,0C,10,24,28
UPC Direct 1w 4016 0D02:000000,0000A0
DigitAlb 16e 4017 0B00:000000
Canal Digital on Thor 1w 4017 0B00:000000
N poland 13e TEST MODE 4018 0B01:000000
SatelliteBG 23e 4018 0B01:000000
Focus Sat 1w 4019 0B02:000000
SkyDE 19.2e 4020 1702:000000
Nova 13e TEST MODE 4021 0604:000000
DigiTV 1w TEST MODE 4022 1880:000000,002011,002111
Tring Digital 16e 4023 0BAA:000000
HD+ 19.2e 4025 1843:000000
Поверхность+ 31.5е 4026 0654:000000,000001
DigiTurk 4027 0D00:0,C0,C1,C2,C3,C4

kubikk
08.06.2013, 19:17
Buďte pozdraveni. Nejde mi o ušetření pár korun za reshare, ale potřebuji 3 dreamboxy na jedné IP. Mám problémy s přihlášením 3x share na jednu IP. Jaké je možné řešení? Dík

přihlaš se jednim STB na share a potom to přepošli na dva dallí
F: /jmeno/ /heslo/ port
N: /xxxxxxx/ port /jmeno/ /heslo/ 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14

a na ty dva dej
C: .....................................
a běži to