Citace Původně odeslal lacike Zobrazit příspěvek
Čo je pravda, nie je hriech. Kto vie čo slovo "setting" znamená, ten si ho dokáže vytvoriť sám. Ostatných treba učiť používať nástroje ako je napr. fast-scan, alebo NIT vyhľadávanie. Lenže to tebe - starej štruktúre - darmo môžeš vysvetľovať, že človeku najviac pomôžeš, ak mu ukážeš spôsob, a nie mu pchať pod nos hotové veci. Mimochodom to je presne prípad aj tvojích trápnych oscamov - žiadna funkcionalita navyše, len prosté ctrl-c-ctrl-v a make. Potom tu príde dáke ucho a híka tu nad tým, aké sú tu skvelé settingy a oscami. A nedajboh ak Tomíkovi zasa ktosi nabúra web, to tu potom to ucho znova híka, že mu tie úžasne settingy(ktoré si za ten čas híkania mohol desaťkrát vytvoriť sám) nejde stiahnúť.
Takže ak si chce niekto ušetriť čas s manuálnou úpravou settingu a vyhadzovaním balastu z neho, tak je stará štruktúra? A Tvoje "naučenie NIT" spočívajúce v prekliknutí nastavenia pri skenovania kanálov je akože ten pokrok, he?

Často som uvádzal (aj v súkromných správach), že v oscamoch, ktoré sem dávam, som oproti streamboardu nič neupravil. Čítal si niekde niečo iné, alebo si len teraz objavil Ameriku? Vieš aj to, či a ako som prispel priamo k úpravám na streamboarde? Chýba Ti nielen prehľad, ale hlavne trochu pokory. Keby som aj just nič iné neurobil, iba by som venoval hodiny svojho času nastaveniu virtuálnych linuxov a toolchainov a "hlúpemu" buildovaniu, tak som stále ušetril rovnaké množstvo času každému, kto si to takto mohol iba vziať a nastaviť. A ja som oscamu popri tom aj čiastočne porozumel. V tomto vidím zmysel komunít a fór a v tomto som naozaj asi stará štruktúra. A ani sa neplánujem preorientovať na novú fungujúcu systémom daj, inak Ťa natriem (tzv. somrácka agresivita). Ale s tým Ty problém zjavne nemáš, a určite si presvedčený, že ani s gramatikou.

Zjavne si nezažil, že by si bol niekedy odkázaný na "kus žvanca", inak by si vedel, že za ten sa ďakuje najúprimnejšie. Rovnako ako za prácu, ktorú niekto urobil, aby Ti pomohol bez nároku na chválu či odmenu. Tak ak nechceš nikoho pochváliť či mu poďakovať, tak si odpusť svoje mrzuté výlevy, nikto tu na príspevky tohto druhu nie je zvedavý.

Ospravedlňujem sa za OT.