no aj to mozno casom pojde, ludia nemaju info a gutemine uz zadarmo nic neprezradi

faktom ostava ze gutemine minimalne okrem Dbackup spravil aj BA pre oe2.5
sice to neni uplne cisty boot ked kernel sa nacita z flash ale pokial sa botuje z usbecka tak ta metoda s vymenou usbcka pre BFU po telefone rovnako aplikovatelna

niekde na ihade cosi ludia splietali o RAW device, neviem ci nemaju info alebo ako, ja som nikde videl log s rescue mode dm900 a tam bolo cosi o montovani ubifs, ubifs sa uz na starsich boxoch pouzival, naprv sa raw "partisna" naformatovala s ubifs a potom sa v ubifs zalozili volume's a v samotnych volumes uz boli konecne subory ... pre toho co nic nevie o ubifs to moze byt ako nerozlusknutelny oriesok

smutne je ze ze dm sa odklonil od velmi dobre funkcneho biosu ktory vedel boot z hociakeho media, ci siet, usb, hdd, ...
a ako novinku pouzit daky botol (ci ako sa to vola), a v botoli typicka nelinuxova tvrdarna ala M$ co vola kernel iba z mmc ...
nemam slov

tak ci onak BA neni uplne ciste riesenie avsak postaci pre vacsinu ludi, ja osobne napriklad bootujem stale z flash kde som netradicne pouzil ubifs kvoli rychlejsiemu startu a zvysok ide ala BA pod meobootom z usbecka

btw:
na pc netradicne cez Vboot z fat32 partisny bud natiahnem kernel linuxu a potom botujem dalej z dynamickeho vhd alebo iba chainloadnem grub2 v tom vhd (dynamicke vhd pre liux nepouziva skoro nikto)
... windoze 7,8,10 botujem rovnako z dynamickeho vhd

tym som iba chcel povedat ze hoci by mnoho ludi uvitalo moznosti bootovania z dynamickeho vhd alebo funkcionalitu undo detskeho vhd disku, tak to nepouzivaju z jedineho dovodu, nenasiel sa ziaden gutemine co by im na to spravil program ala BA, ... proste nadsenci BA by iste ocenili BA i na pc