Citace Původně odeslal hugo Zobrazit příspěvek
No vidíš Motýlku, a pak že nic neprodáváš a nic nenabízíš. Znovu opakuji, že Tvůj reklamní styl je ubohý.
Pánové, pánové, fakt je na tohle potřeba reagovat? Vždyť přesně tohle Motýlek pro svou reklamní kampaň potřebuje. Aby to tu zvědavé kavky četly a skočily mu na lep. Přece když napíšu, že nagra modul v oscamu tuto kartu nepodporuje, a on mi na to odpoví, že este raz a pomaly.. public oscam tuto kartu nepodporuje !!, a ještě si tu mou větu dá do citace, tak to snad už není třeba víc rozebírat.
Říkal jsem si, kdy někomu začne vadit, že tady věcně diskutujeme o technických možnostech. Dočkal jsem se.

Ten příkaz dmesg začíná vypadat celkem zajímavě. Když restartuji přijímač (aby se smazaly staré zprávy), pak spustím gbox a pak dám dmesg, tak v jeho výpise jsou postřehy i ze života gboxu. Ještě budu chvíli experimentovat a pak dám vědět.
no sak ked si jak dement.. budes skusat kraviny a pritom stacilo ist na oscam trunk sekcia cardlist a tam by si to videl.

jo hele tak že života, a pak to pepo strihni pres co noveho novákovi a budes na stopro vedet kde je kuťa zakopaný.. hor sa do toho, mozna na podzim dojdes k necemu relevantnimu za bravurne pomoci pisalka Antonina