Citace Původně odeslal lacike Zobrazit příspěvek
Tak to je tvoja klasika dolehaj, najskôr napíšeš kopec sprostostí, a keď ti to nezožerieme a uvedieme ťa na správnu mieru, tak sa začneš vychvaľovať s tým, čo všetko máš a na čom všetkom robíš. Ty vole tebe a tomu tvojmu poj*banému rákosníkovy by som nedal robiť ani ovládač na kovadlinu.

A chceš aj výpisy z komunikácie, alebo ti bude stačiť zapojenie konektora?
Či mi bude stačiť zapojenie konektora? Pre Boha, kam mi ho chceš zapojiť? Nechcel som ti privodiť až takýto stav! Toľké vzrušenie, normálne ti to rozhodilo gramatiku!

Musíš sa teraz cítiť ako veľký chlap, teda jak ty si naložil čínskemu chalanovi! A že si teda veľa dovolil, zasran jeden šikmooký, do niečoho sa takto pustiť, toľká bezočivosť! Škoda len, že ty by si sa v jeho podmienkach najskôr posral niekde v ryžovom poli. Čo zostane po tebe okrem týchto virtuálnych hektárov vymlátenej slamy? Jáj, ahá, ty sa nechceš chváliť, si vzorom skromnosti, z tvojej komunikácie to až tak žiari! No tak ešte šup-šup, rýchlo čosi daj, nech ma znova "uvedieš na správnu mieru". Lebo ja som taký neskromný nevychovanec, rád sa chválim a robí mi dobre, keď ma všetci neustále tľapkajú po pleci. Poviem Ti, občas to už niektorí preháňajú, niekedy mi príde skoro nechutné, ako bezostyšne dokážu (špeciálne) čechoslováci chváliť a prejavovať uznanie! Každé cz/sk fórum je tým známe! To človek inde nevidí! Asi by to bolo treba nejako regulovať, inak sa tu uchválime. Je to proste požehnanie narodiť sa v tejto krajine.